EĞİTİCİ EĞİTİMİEğitici Eğitimi Belgesi: Bu program eğitici statüsünde görev yapan ve gelecekte en az eğitici statüsünde görev yapacak olan kişilerin eğiticilik becerilerini artırmak, sunum tekniklerini geliştirmek amacıyla hazırlanmıştır. Bu eğitim programını bitiren eğitmenler, bu sayede görev alacakları kurslarda veya eğitimlerde iyi hizmet verecek olan eğitmenler yetiştirmektir.

1.SEVİYE YANGIN EĞİTİCİ EĞİTİMİ PROGRAMI

Eğiminin Amacı ;

İlgili Kanun ve Yönetmelikler Kapsamında, Kamu ve Özel Kurum Kuruluşlarında çalışan tüm personelin zorunlu alması gereken 1 günlük “Temel Yangın Eğitimini” verebilecek, yangın müdahale planı yapabilecek ve uygulayacak, yangın önleme, söndürme, yangın söndürme araç ve gereçlerini tanıtıp kullanmasını öğretebilecek, ekiplerin görev ve çalışma şekillerini öğrenerek ekiplere aktaracak yıllık yangın tatbiki uygulamalarını yaptırabilecek " KATILIM BELGESİ veya KATILIM SERTİFİKASI" düzenleyebilecek eğitmenler yetiştirmektir


2.SEVİYE YANGIN EĞİTİCİ EĞİTİMİ PROGRAMI

Eğiminin Amacı ; Kamu ve Özel Kurum Kuruluşlarında talepler doğrultusunda istenen ve iş yeri risk analizinden farklı olan “ Yangın Risk Analizi ” yapabilecek eğitmenler yetiştirmektir.

3.SEVİYE YANGIN EĞİTİCİ EĞİTİMİ PROGRAMI

Eğiminin Amacı ; Kamu ve Özel Kurum Kuruluşlarında talepler doğrultusunda “BİNALARDA, YANGIN GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI” yapabilecek eğitmenler yetiştirmektir..

ACİL DURUM KRİZ YÖNETİMİ EĞİTİCİ EĞİTİMİ PROGRAMI

Eğiminin Amacı ; İlgili Kanun ve Yönetmelikler Kapsamında, Kamu ve Özel Kurum Kuruluşlarında çalışan tüm personelin yılda bir sefer zorunlu yapması gereken “ Acil Durum Tatbikatını ve Acil Durum Ekipleri (Destek Personeli) Eğitimini” verebilecek, Acil Durumlar Konularında önlem alarak gerekli çalışmaları yapabilecek, Acil Durum Tatbikatı sonunda Rapor hazırlayacak eğitmenler yetiştirmektir.1.SEVİYE YÜKSEKTE ÇALIŞMA EĞİTİCİ EĞİTİMİ PROGRAMI

Eğiminin Amacı ; İlgili Kanun ve Yönetmelikler Kapsamında, Kamu ve Özel Kurum Kuruluşlarında Yüksekte Çalışma Yapan Personellerin alması gereken “ Yüksekte Güvenli Çalışma Eğitimi ” verebilecek " KATILIM BELGESİ veya KATILIM SERTİFİKASI" düzenleyebilecek eğitmenler yetiştirmektir.

2.SEVİYE YÜKSEKTE ÇALIŞMA EĞİTİCİ EĞİTİMİ PROGRAMI

Eğiminin Amacı ; Kamu ve Özel Kurum Kuruluşlarında talepler doğrultusun da “İskele kurulumu ve sökümü yapacak kişilere, dikey ve yatay yaşam hatlarında çalışacak kişilere, sapanlar ile çalışacak kişilere ” eğitim vererek " KATILIM BELGESİ veya KATILIM SERTİFİKASI" düzenleyebilecek eğitmenler yetiştirmektir.


KAPALI - KISITLI ALANLARDA ÇALIŞMA EĞİTİCİ EĞİTİMİ PROGRAMI

Eğiminin Amacı ; İlgili Kanun ve Yönetmelikler Kapsamında, Kamu ve Özel Kurum Kuruluşlarında Kapalı Kısıtlı Alanlarda Çalışan personelin zorunlu alması gereken 1 günlük “ Kapalı – Kısıtlı Alanlarda Çalışma Eğitimi ” verebilecek, kimyasallarla çalışmalarda güvenlik önlemleri alınması, kirli havanın bertaraf yapılarak temiz hava girişinin sağlanması, acil durumlarda müdahale vb. konularında" KATILIM BELGESİ veya KATILIM SERTİFİKASI" düzenleyebilecek eğitmenler yetiştirmektir. .