ERİŞİM EĞİTİM

2016 yılının ikinci çeyreğinde daha önce aynı iştigal konularında hizmet vererek ortağı olduğum firmadan ayrılarak kendi firmamızı kurup yola kaldığımız yerden bütün hızımız ile devam etmekteyiz. Erişim Eğitim Danışmanlık Ve Sosyal Hizmetler firması ana iştigal konusu “6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği kanunu, diğer kanun ve yönetmeliklerde” İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerinin yanı sıra İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri, İnsan Kaynakları Danışmanlığı ve Sosyal Hizmetler olarak da devam etmektedir. Eğitimlerimizin Akademik ve Türkiye Genelinde İLKLERE imza atarak 2014 yılında Türkiye’nin seçkin üniversitelerin biri olan T.C. Yeditepe Üniversitesi ile işbirliği protokolü imzalayarak eğitimlerimizi akademik olarak verilme imkanı siz saygı değer müşterilerine sunmaktadır. T.C. Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Eğitmen Hocası olarak da görev yapmaktayım. Verdiğimiz eğitimlerimiz T.C. Yeditepe Üniversitesi SEM onaylı olarak da verilebilmektedir. Türkiye de İLK defa 1. ve 2. seviye Yüksekte Çalışma Eğitici Eğitimi, 2. ve 3. Seviye Yangın Eğitici Eğitimi, Acil Durum Kriz Yönetim Eğitici Eğitimlerini vermeye başlayarak İLKLERE imza atma Ünvanını elinde tutmaktadır.

NEDEN BİZ ?“Siz ” in için iyi, güzel ve kaliteli olan ne varsa; onlara layık olduğunuzu düşünüyoruz. Birçok alanda yol gösterici ilklere sahibiz.planda tutuyoruz. Profesyonel anlayışımız ile günümüzün şartlarına ve geleceğin ihtiyaçlarına cevap verebiliyoruz. Güvenlik, doğruluk ve dürüstlük değerlerine sahibiz. Eğitimlerimizin kalitesi ile adımızın anılmasını ve iş birliğimizin samimiyetle onurlandırılmasını isteriz. Tüm kursiyerlerimizle kurduğumuz güçlü bağımız ile eğitimlerimiz tamamlandıktan sonra da irtibatımızı koparmayıp kesintisiz desteklerimizi sürdürmekteyiz. & Unutmayın! Alacağınız eğitimler ile, işinizin geleceğini ve prestijinizi bizlerin desteği ile sağlama alabilirsiniz.
MİSYONUMUZERİŞİM; Türkiye Genelinde,Eğitim Sektöründe Kaliteli ve Güvenilir eğitimler vererek alanında ÖNCÜ olmayı hedeflemiştir.VİZYONUMUZEğitimler konusunda, yapılmamışı başarmak ve yine olduğu gibi gelecek yıllarda da İLKLERE yelken açmak.